PREČU IEGĀDE

Izvēloties preci, tā jāpievieno grozam un jāveic pasūtījums. Obligāti jāaizpilda informācija par klientu un piegādi, ja tāda nepieciešama. Kad pasūtījums veikts, jāgaida mūsu pārdošanas speciālista apstiprinājums par preces pieejamību un piegādes laiku, kā arī rēķinu.

Pasūtījumi tiek apstrādāti aptuveni stundas laikā, atbildi saņemto epastā. Ja nav iespējams sazināties ar klientu neprecīzas informācijas dēļ, tad tas var aizņemt vairāk laika.

Kad mūsu speciālists ir apstiprinājis, ka pasūtītā prece un tās daudzums atrodas noliktavā, uz Jūsu norādīto e-pastu tiek nosūtīts elektroniski sagatavots rēķins. Apmaksu par preci ir iespējams veikt ar pārskaitījumu, uz rēķinā norādītajiem rekvizītiem.

Pasūtījumu var saņemt mūsu noliktavā, Rūpniecības ielā 18B, Cēsīs. Vai ja vēlaties preces piegādi var nodrošināt ar kurjerpasta pakalopjumu (Venipak vai TNT) vai Omniva pakomātu.

Visām traktoram.lv iegādātām precēm tiek nodrošināta ražotāja garantija. Ražotāja noteiktais garantijas termiņš dažādām precēm ir atšķirīgs.

Lūdzu, informējiet mūs, zvanot +371 26622332  vai rakstot uz e-pastu [email protected], norādot pasūtījuma numuru un pievienojot preces fotogrāfijas. Iegādāto preci var atgreizt 14 darba dienu laikā, no to piegādes brīža. Prece jāatgriež oriģinālā, nebojātā iepakojumā. Prece jānogādā Trakotam.lv noliktavā, Rūpniecības iela 18B, Cēsis, LV-4101. Mūsu pārdošanas speciālisti var palīdzēt noorganizēt preces paņemšanu no klienta izmantojot kurjerpasta pakalpojumu.

PREČU PIEGĀDE

Jebkuru preci iespējams piegādāt ar kurjerpastu vai Omniva pakomātā visā Latvijas teritorijā. Piegādes izmaksas atkarīgas no preces svara un izmēra.

!Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (64x39x38 cm) un svaru (līdz 30 kg)

Preces no mūsu noliktavas, Rūpniecības ielas 18B, Cēsīs, pie klienta tiek piegādāta nākamajā darba dienā vai Omniva pakomātā 1-2 darba dienās.

Ja prece neatrodas mūsu noliktavā, tad preču piegāde no ražotāja noliktavas tiek piegādātas 3-5 darba dienās.