Piegāde un samaksa

Traktoru rezerves daļu pasūtīšana un piegāde
express-delivery

Izvēlieties rezerves daļu

Mūsu internetveikalā ir vairāk nekā 90 zīmolu un vairāk nekā 19 000 dažādu rezerves daļu. Atlasiet Jums nepieciešamās preces — rezerves daļas — un lieciet tās pirkumu grozā.

container

Nosūtiet pieprasījumu

Aizpildiet pieprasījuma veidlapu un nosūtiet mums pieprasījumu. Šo informāciju saņems mūsu pārzinis, kurš Jūs informēs par preču pieejamību 1–3 h laikā no pieprasījuma saņemšanas brīža. Populārākās traktoru rezerves daļas ir mūsu noliktavā un ir pieejamas uzreiz!

warehouse

Saņemiet rezerves daļu

Ja nepieciešams, mūsu pārzinis precizēs vēl dažādas nianses un sagatavos elektronisku rēķinu. Samaksājiet to, un mēs nosūtīsim Jūsu pasūtītās rezerves daļas.

Piegādes iespējas

delivery-70x70

Ar kurjeru

Nodrošinām  piegādi ar kurjeru visā Latvijā! Piegāde tajā pašā vai nākamajā darba dienā ir iespējama, ja rezerves daļa ir mūsu noliktavā.

Piegādes cena visā Latvijas teritorijā 12,49 €

pakomats

Uz „Omniva” pakomātu

Saņemiet sūtījumu 1–3 darbdienu laikā (ja prece ir pieejama) kopš pasūtījuma veikšanas. Preču saņemšana iespējama arī sestdienās.

Piegāde uz jebkuru „Omniva” pakomātu Latvijā 3,99 €.

Omniva” pakomātu atrašanās vietas.

warehouse-70x70

Pēc vienošanās

Individuāli vienojoties par termiņu un izmaksām, piedāvājam arī citus piegādes veidus. Ir arī iespēja preci saņemt mūsu noliktavā.

Sazinieties ar mums!

E-pasts [email protected]

Tālr. +371 26622332

Samaksas iespējas

money-70x70

Skaidrā naudā

Ja prece ir pieejama uz vietas mūsu noliktavā, tad norēķini ir iespējami arī skaidrā naudā.

online-payment-70x70

Ar pārskaitījumu

Saņemiet rēķinu un veiciet samaksu caur internetbanku. Preces saņemšanas laikā Jūs saņemsiet preču pavadzīmi un rēķina oriģinālu.

contract-70x70

Līzings

Par mūsu piedāvātajām precēm ir iespējams maksāt arī pa daļām, noformējot līzingu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Distances līgums

Aicinām Jūs iepazīties ar mūsu distances līgumu, kurā ir atrunāti preču iegādes un piegādes noteikumi, informācija par rezerves daļu garantiju, kā arī atteikuma tiesības.