CARRARO tilta un transmisijas rezerves daļas

Carraro ir tiltu un transmisijas ražotājs no Itālijas. Ar Carraro tiltiem bieži tiek aprīkoti Case, Landini, New Holland, McCormick, Manitou, Zetor, Cat, Komatsu, Gehl, Caterpillar, JLG, Terex un pat daži no MTZ modeļiem. Lai iegūtu precīzu informāciju par tiltu vai transmisiju, nepieciešams zināt Carraro nr. kurš atrodas uz tilta metāliskās plāksnītes (6 cipari).

DANA tilta un transmisijas rezerves daļas

DANA, DANA Spicer kā arī SIGE  ir tiltu un transmisijas ražotājs no ASV. Viens no līderiem tiltu ražošanā autobūvē un traktortehnikā. DANA tiltus visbiežāk uzstāda Ford, Fiat, New Holland, Case u.c. Lai iegūtu precīzu informāciju par tiltu vai transmisiju, nepieciešams zināt DANA serial nr. kurš atrodas uz tilta metāliskās plāksnītes (6 cipari piem., 730/503).

ZF tilta un transmisijas rezerves daļas

ZF ir ražotājs no Ziemeļamerikas. ZF ir viens no pasaules līderiem transmisiju un to komponenšu ražošanā. Ar ZF izstrādājumiem tiek aprīkotas vieglās automašīnas, kravas auto un autobusi, kā arī traktoru transmisijas un tilti. Lai iegūtu precīzu informāciju par tiltu vai transmisiju, nepieciešams zināt ZF partlist nr (Stucklisten Nr). kurš atrodas uz tilta metāliskās plāksnītes (10 cipari piem., 1315 041 500).

Traktoru katalogu izklāsts

cat

CAT

komatsu

Komatsu

terex

Terex

case

Case

deutzfahr

Deutz Fahr

hidromek

Hidromek

massey

Massey Ferguson

mccormick

McCormick

volvo

Volvo

zetor

Zetor